bartol napisał(a):

|
Dziwi mnie że gra Sobolewski a nie Wilk bo Sobol nie wnosi nic do ataku a w obronie coraz częściej gra poprostu słabo. Inna sprawa wchodzi gwiazdeczka Sivakow i zamiast powalczyć to ciągle poprawia włosy i jakieś machanie łapskami po dośrodkowaniu w Maora urządza
|
Siivakow miał dobrą sytuacje mogł głową wyrównać stan meczu. A za Cikosa powinien wejsc o wiele lepszy Burliga niz Branco . A dziadkom typu Żurawski,Branco należy podziękować . No i niestety Sobolewski też pomału doruwnuje im dorównuje czas leci.