Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 30.04.2011, 17:48
bartol napisał(a):Wyświetl post
Dziwi mnie że gra Sobolewski a nie Wilk bo Sobol nie wnosi nic do ataku a w obronie coraz częściej gra poprostu słabo. Inna sprawa wchodzi gwiazdeczka Sivakow i zamiast powalczyć to ciągle poprawia włosy i jakieś machanie łapskami po dośrodkowaniu w Maora urządza
Siivakow miał dobrą sytuacje mogł głową wyrównać stan meczu. A za Cikosa powinien wejsc o wiele lepszy Burliga niz Branco . A dziadkom typu Żurawski,Branco należy podziękować . No i niestety Sobolewski też pomału doruwnuje im dorównuje czas leci.
Odpowiedz cytując