Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11519
Stary 30.04.2011, 17:42
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Polonia ostatnio regularnie zgarnia 3 punkty, a po dzisiejszym meczu może być na 3 miejscu, więc to już w sumie czołówka.
No tak tylko, że nawet wygrywając będą mieć 9 punktów straty do Wisły na 18 punktów możliwych do zdobycia. Niczym mission impossible.
Odpowiedz cytując