Sędzia napisał(a):

|
Polonia ostatnio regularnie zgarnia 3 punkty, a po dzisiejszym meczu może być na 3 miejscu, więc to już w sumie czołówka.
|
No tak tylko, że nawet wygrywając będą mieć 9 punktów straty do Wisły na 18 punktów możliwych do zdobycia. Niczym mission impossible.