|
Tak sobie myślę, że patrząc na nasze ostatnie wyniki, to do Gdańska trzeba jechać po 1 punkt, zastosować taktykę Lenczyka i liczyć, że Jaga nie wygra z Widzewem. Jak pojedziemy walczyć o trzy punkty, to z taką grą wyjedziemy z 4:0.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
|