Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 30.04.2011, 17:40
Cytat:
Jakby nie patrzeć, ten mecz przybliża nas do mistrzostwa, bo przewaga 3 punktów została zachowana a do rozegrania 1 mecz mniej.]
Oddala nas od MP, bo Górnik był najgorsza drużyna, które nam pozostały. Gralismu u siebie, Jaga na wyjeżdzie. Za tydzień Jaga ma 3 pkt, a my maksymalnie 1 pkt i zacznie się nerwówka...
Odpowiedz cytując