Wyświetl pojedynczy post
bartol
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 30.04.2011, 17:39
Dziwi mnie że gra Sobolewski a nie Wilk bo Sobol nie wnosi nic do ataku a w obronie coraz częściej gra poprostu słabo. Inna sprawa wchodzi gwiazdeczka Sivakow i zamiast powalczyć to ciągle poprawia włosy i jakieś machanie łapskami po dośrodkowaniu w Maora urządza
Odpowiedz cytując