Wiecie co jest najgorsze

Ze wielka Wiselka byla poprostu BEZRADNA w tym meczu. Bezradna ........ pisalem juz wczensiej o tym ze jak nie ma prezentow od przeciwnika to juz wtedy tak gladko nie jest. A przed nami jeszcze ciezsze spotkania .......w pyte.