Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 30.04.2011, 17:25
Wiecie co jest najgorsze Ze wielka Wiselka byla poprostu BEZRADNA w tym meczu. Bezradna ........ pisalem juz wczensiej o tym ze jak nie ma prezentow od przeciwnika to juz wtedy tak gladko nie jest. A przed nami jeszcze ciezsze spotkania .......w pyte.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując