Wyświetl pojedynczy post
vilgefortis
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 30.04.2011, 17:21
Mały już od paru meczów gra dno. O obronie nie trzeba NIC pisać...

Ten mecz utwierdzil mnie w przekonaniu że forum powinno być zamknięte w trakcie i jeszcze dwie godziny po meczu, bo kilka postów swoją przenikliwością i trzeźwością spojrzenia po prostu zwaliło mnie z nóg
WPR
Odpowiedz cytując