|
W przerwie napisalem, ze jesli zagramy w drugiej polowie tak jak w pierwszej to przegramy. W drugiej zagralismy jeszcze tragicznej! ....a brak mi slow. Ten mecz to jest jakas farsa, dramat. Dawno nie widzialem tak tragicznej Wisly. Zdecydowanie najgorszy mecz pod wodza Maaskanta.
Patrzac na Cikosa sobie mysle, ze to nasz najgorszy pilkarz. Jednak Branco skutecznie wyprowadzil mnie z bledy. Mamy dramatycznie slaby zespol z takimi orlami w skladzie jak Branco, Cikos, Bunoza, Jirsak, Zurawski, Paljic, Kowalski. ....a za duzo tego zlomu jest w tej Wisle.
Maaskant tez ma za uszami. Gramy gowno to zamiast wprowadzic tego Riosa w 65-70 minucie to wprowadza go w 80 i zaraz dostajemy druga bramke. Nie mowie, ze Rios by nas zbawil ale przynajmniej jakas zmiana w przodzie by byla. Gorzej by nie bylo bo Zurawski to tragedia. Liczylem dzis na niego ale widac, ze mocno sie pomylilem.
Ewentualne mistrzostwo to bedzie czysty przypadek. dzis pokazujemy, ze nie roznimy sie praktycznie niczym w stosunku do innych druzyn tej smiesznej ligi.
|