Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 30.04.2011, 16:38
Dlaczego Żuraw i Sobol są w dalszym ciągu na boisku? Ich gry nie da się oglądac. Górnik wchodzi w naszą obronę jak w masło. Nie wierze że Maaskant tego nie widzi.
Odpowiedz cytując