Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 30.04.2011, 16:34
Wkurzają mnie tacy ludzie co tak piszą, ale... ....A MAĆ !

To co robi obrona, i teraz ta kontra... Ja .......e!

WISŁA NIE ZASŁUGUJE ANI NA MISTRZOSTWO, ANI NA PUNKTY W TYM MECZU.
Odpowiedz cytując