Markus napisał(a):

|
Najgorsze, że ani Garguła, ani Rios nie gwarantują żadnej poprawy w II polowie.
|
Wystarczy , że wprowadzi Wilka za Sobolowskiego który tylko spowalnia akcje podaniami w bok lub do tyłu i już zobaczymy sporą poprawę w tym rejonie boiska.