Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
3422
30.04.2011, 16:09
Banitaz
napisał(a):
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
polecam tutaj- nic nie tnie a znakomita jakość, tylko trzeba Vshare zainstalowac (odtwarza w firefoxie i IE)
Kolego, jaką masz opcję internetową? Ja mam 2 mega i co pol minuty się zacina na jakis czas. Jakosc super ale niestety tnie jak cholera :/ Ogladam na firefoxie z wtyczka vshare.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
tomsts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomsts
Znajdź inne posty napisane przez tomsts