Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3422
Stary 30.04.2011, 16:09
Banitaz napisał(a):Wyświetl post
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html polecam tutaj- nic nie tnie a znakomita jakość, tylko trzeba Vshare zainstalowac (odtwarza w firefoxie i IE)
Kolego, jaką masz opcję internetową? Ja mam 2 mega i co pol minuty się zacina na jakis czas. Jakosc super ale niestety tnie jak cholera :/ Ogladam na firefoxie z wtyczka vshare.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując