Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 30.04.2011, 16:08
krowczax napisał(a):Wyświetl post
Gornik nas jedzie ? Gratuluje niesamowitych umiejętności postrzegania rzeczywistości.
no jedzie jedzie i to jak ch.uj.

a Ty idz sie podjaraj tym ze mamy wieksze posiadanie
Odpowiedz cytując