Miałem nadzieje, ze w tej śmiesznej lidze przynajmniej my zachowamy twarz a tu proszę!! Tego meczu na bank nie wygramy, mówię Wam. A oszczędzanie kasy na klasową obronę teraz odbija się czkawką! Kto mi przypomni, ile bramek w tym sezonie nasi strzelili z rożnych
