Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 30.04.2011, 15:54
Co by nie powiedzieć, mają ambicje, walczą, ale jedno wiem na pewno: mamy tak słabiutką drużynę, że w pucharach nie mamy czego szukać:/ Jak my z Górnikiem nie wygramy, a co będzie w meczach z Lechem, Legią, Polonią W., Cracovią!!!! :/:/:/
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując