|
Co by nie powiedzieć, mają ambicje, walczą, ale jedno wiem na pewno: mamy tak słabiutką drużynę, że w pucharach nie mamy czego szukać:/ Jak my z Górnikiem nie wygramy, a co będzie w meczach z Lechem, Legią, Polonią W., Cracovią!!!! :/:/:/
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|