vaazon napisał(a):

|
Ładnie się patrzy, ale trzeba strzelić gola, a jak nie będziemy wykorzystywać swoich sytuacji, to wiemy jak to się skończy.
|
Mówiłem.
Cikos do okręgówki. Zamiast dochodzić do przeciwnika, to ten pozwala mu spokojnie przyjąć piłkę i dokładnie przymierzyć...jeszcze wbiegał za Pareikę po co? Lepiej gdyby stanął właśnie w pobliżu dalszego słupka, jak nie chciało mu się dobiec do napastnika.