Zgadza się, pisał PiotrG nasza encyklopedia wiedzy o stadionie. Pytanie do Piotra, czy w sumie nie można zrobić tego sufitu w taki sposób, żeby był dwupoziomowy? Tam gdzie wszystkie rury są nisko tuż po nimi podwiesić ten sufit, natomiast gdzie jest sporo wolnej przestrzeni zrobić go zdecydowanie wyżej. Zdaje mi się, że nie było by jakichś wielkich problemów z tym?