Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18310
Stary 30.04.2011, 12:40
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
nie znam sie na tym ale wydaje mi sie że ktoś tu wlasnie coś takiego pisal(odnosnie tego że jest za nisko na sufity).



patrząc na to zięcie sam mam takie obawy bo zamontowanie podwieszanego sufitu obniży wysokość pomieszczenia a wtedy gdyba taki Bunoza stanął na palcach albo nie daj Boże podskoczył
Zgadza się, pisał PiotrG nasza encyklopedia wiedzy o stadionie. Pytanie do Piotra, czy w sumie nie można zrobić tego sufitu w taki sposób, żeby był dwupoziomowy? Tam gdzie wszystkie rury są nisko tuż po nimi podwiesić ten sufit, natomiast gdzie jest sporo wolnej przestrzeni zrobić go zdecydowanie wyżej. Zdaje mi się, że nie było by jakichś wielkich problemów z tym?
Odpowiedz cytując