Mila napisał(a):

|
glupie pytanie... jak bys byl w FC to bys wiedzial a jak nie jestes to wiedza ci jest zbedna.. no chyba ze chcesz sie zapisac do FC zeby miec tansze bilety ale to jest juz zenada
|
takim tokiem rozumowania zenadą było by kupywanie biletu studenckiego zeby tylko wejsc taniej !! , takie było jedno z załozeń FC by zachecić ludzi z poza krakowa do liczniejszego stawiania sie na meczach , tansze dla nich bilety , wiec jak nie chcesz chłopakowi pomóc to choć nie utrudniaj ! Nie ma jak braterska pomoc ja pier...ole
