Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tentrak
Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4683
Stary 30.04.2011, 10:57
Mila napisał(a):Wyświetl post
glupie pytanie... jak bys byl w FC to bys wiedzial a jak nie jestes to wiedza ci jest zbedna.. no chyba ze chcesz sie zapisac do FC zeby miec tansze bilety ale to jest juz zenada
takim tokiem rozumowania zenadą było by kupywanie biletu studenckiego zeby tylko wejsc taniej !! , takie było jedno z załozeń FC by zachecić ludzi z poza krakowa do liczniejszego stawiania sie na meczach , tansze dla nich bilety , wiec jak nie chcesz chłopakowi pomóc to choć nie utrudniaj ! Nie ma jak braterska pomoc ja pier...ole
Odpowiedz cytując