Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Niepolomice
Member
Od: 05.2010
Offline
#
4681
30.04.2011, 10:18
Mam do sprzedania w dobrej cenie ( 20 zl ) wejsciówke na sektor G na dzisiejszy mecz ! Kontakt poprzez P.W !
Niepolomice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niepolomice
Znajdź inne posty napisane przez Niepolomice