koniak napisał(a):

|
Jeden Śląsk zagrał z nami typowo defensywnie i od razu teoria, że wszyscy się będą przed Wisłą cofać... Chyba nie pamiętasz meczów z Widzewem i Ruchem przy R22. Nawałka nie stosuje taktyki Lenczyka i jestem pewien, że w tym meczu postawi na otwartą grę.
|
Święta racja
Śląsk pokazał że taktyka Lenczyka to jest na nas sposób, ale mówienie że wszyscy teraz będą tak z nami grać jest niedorzeczne bo nie każdy zespół umie tak zagrać. wyobrażacie sobie np legie która ze swoją wybitną defensywom przez cały mecz muruje bramkę bo ja nie bardzo