Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 30.04.2011, 09:11
koniak napisał(a):Wyświetl post
Jeden Śląsk zagrał z nami typowo defensywnie i od razu teoria, że wszyscy się będą przed Wisłą cofać... Chyba nie pamiętasz meczów z Widzewem i Ruchem przy R22. Nawałka nie stosuje taktyki Lenczyka i jestem pewien, że w tym meczu postawi na otwartą grę.
Święta racja

Śląsk pokazał że taktyka Lenczyka to jest na nas sposób, ale mówienie że wszyscy teraz będą tak z nami grać jest niedorzeczne bo nie każdy zespół umie tak zagrać. wyobrażacie sobie np legie która ze swoją wybitną defensywom przez cały mecz muruje bramkę bo ja nie bardzo
Odpowiedz cytując