Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18309
Stary 30.04.2011, 09:01
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Mowicie powaznie z tymi sufitami? Nie kojarze takiej informacji. To by juz bylo przegiecie, najwazniejsze pomieszczenia na calym obiekcie i wykonczone jak magazyn...
A tak przy okazji, nie ma tam jeszcze instalacji tryskaczowej wykonanej.
nie znam sie na tym ale wydaje mi sie że ktoś tu wlasnie coś takiego pisal(odnosnie tego że jest za nisko na sufity).



patrząc na to zięcie sam mam takie obawy bo zamontowanie podwieszanego sufitu obniży wysokość pomieszczenia a wtedy gdyba taki Bunoza stanął na palcach albo nie daj Boże podskoczył
Odpowiedz cytując