orzeu napisał(a):

|
Prawdziwe derby Polski misiu to mecze Wisły z Ruchem od poczatku tej ligi. Legia z Widzewem miala epizod w latach 90-tych na bycie meczami topowymi i to tyle. Juz predzej na tytul derbow Polski zasluzylby mecze Legii z Gornikiem. O Legia-Lech to nawet szkoda gadac, mecz wazny jedynie w Wielkopolsce.
|
Amen.
Wisła - Ruch
Legia - Ruch
Legia - Górnik
Wisła - Legia
Ruch - Górnik
Wisła - Górnik
To są klasyki. A nie jakieś tam poznańskie spotkania. Do klasyku potrzeba wielkich firm z tradycją i historią. A Amika takowych nie ma. Poza jednym majstrem.