Wcale bym się nie zdziwił jakby owych sufitów nie zrobili. To już ludzkie pojęcie przechodzi, ten stadion miał być gotowy w czerwcu poprzedniego roku, a teraz to naprawdę mam wątpliwości czy on zostanie oddany na przyszłą rundę. Takie coś tylko u nas w Polsce jest możliwe i naprawdę ktoś musi ponieść ogromne kary za niedotrzymanie terminów bo ja sobie tego inaczej nie wyobrażam, że stadion za ponad 500mln zł jest w takim opłakanym stanie i nie chce się już wypowiadać na temat zagospodarowania terenów wokół stadionu bo to wygląda masakrycznie. Ale jak to się mówi
"Jak się nie ma, co się lubi - to się lubi, co się ma"
