Wyświetl pojedynczy post
Pietrek1991
Junior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: Płaszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18306
Stary 30.04.2011, 01:14
wiertar napisał(a):Wyświetl post
czy te piękne przepełnione brutalizmem sufity tak zostaną czy jest w planach jakiś podwieszany sufit w szatniach
Wcale bym się nie zdziwił jakby owych sufitów nie zrobili. To już ludzkie pojęcie przechodzi, ten stadion miał być gotowy w czerwcu poprzedniego roku, a teraz to naprawdę mam wątpliwości czy on zostanie oddany na przyszłą rundę. Takie coś tylko u nas w Polsce jest możliwe i naprawdę ktoś musi ponieść ogromne kary za niedotrzymanie terminów bo ja sobie tego inaczej nie wyobrażam, że stadion za ponad 500mln zł jest w takim opłakanym stanie i nie chce się już wypowiadać na temat zagospodarowania terenów wokół stadionu bo to wygląda masakrycznie. Ale jak to się mówi "Jak się nie ma, co się lubi - to się lubi, co się ma"
Odpowiedz cytując