KaSzTaN napisał(a):

Dokladnie tak samo, przez 1,5 msca chyba tylko fotograf tam wszedl...

Fotka z 15 marca... poprostu porazka, wtedy wygladalo to ok - wzystko w miare skonczone na calej trybunie.. ale od tamtego momentu oni nic na trybunie nie zrobili, doslownie nic !!
|
czy te piękne przepełnione brutalizmem sufity tak zostaną

czy jest w planach jakiś podwieszany sufit w szatniach
