Aaarrgh napisał(a):

|
Nie wiem skąd Twój optymizm w kwestii Lecha. U nas Bakero grał teoretycznie najlepszymi i po czterech kolejkach byliśmy pierwsi. W Lechu Jose przeszedł metamorfozę - żongluje składem i przesuwa piłkarzy po boisku co nie przynosi efektu. Podobno Bakero ma zapis w kontrakcie, że w wypadku kwalifikacji do pucharów zostaje na kolejny sezon. Oczywiście 3-go maja będę kibicował poznaniakom, ale na to że Lech się nie skompromituje w Europie bym nie liczył.
|
Lech ma ten komfort, że we wszystkich fazach eliminacji LE (do fazy grupowej) będzie rostawiony, bo nazbierał sobie punktów w tym sezonie oraz to, że jego piłkarze mają doświadczenie na arenie międzynarodowej. Nie patrzyłbym na to jak teraz grają w lidze. W tym sezonie wyeliminowali Juventus będąc w środku tabeli ligi polskiej.