Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11489
Stary 29.04.2011, 23:33
Edson napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Legia wygrała, bo ten wynik na moment zamydli oczy jej szefom. Maciuś poleci po 0:5 z Wisełką na Łazienkowskiej Kuchenki? A niech se zdobędą ten PP... jak warszawiaki przegrywają u siebie z Ruchem i ledwo remisują z Zagłębiem to nie chcę wiedzieć z kim odpadną jeśli awansują do pucharów, a na amikorza można liczyć, że nie skompromituje Polski w LE.
Nie wiem skąd Twój optymizm w kwestii Lecha. U nas Bakero grał teoretycznie najlepszymi i po czterech kolejkach byliśmy pierwsi. W Lechu Jose przeszedł metamorfozę - żongluje składem i przesuwa piłkarzy po boisku co nie przynosi efektu. Podobno Bakero ma zapis w kontrakcie, że w wypadku kwalifikacji do pucharów zostaje na kolejny sezon. Oczywiście 3-go maja będę kibicował poznaniakom, ale na to że Lech się nie skompromituje w Europie bym nie liczył.
Odpowiedz cytując