Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11488
Stary 29.04.2011, 23:25
Poziom meczów Legia-Widzew i Lubin-Amicawrecz zenujacy,gdyby nie fajne stadiony i doping ,to ogolnie powinno zakzac ogladania meczów Ligi Polskiej gdy w obrebie 5 metrow jest dostep do ostrych narzedzi
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując