|
dobrze by było chocby na lechu czy nawet jutro na górniku na każdym krzesełku połozyć kartke formatu a4 z napisem " majchrowski -gdzie ten stadion!?" " majchrowski - dziekujemy !" czy cos w ten desen i jak oprawe tak by wszyscy podniesli choćby na wejscie piłkarzy, juz było by 100 razy głośniej niz teraz o całej sprawie ;p niech kazdy na jutro wydrukuje cos i juz efekt mógłby byc piorunujący
|