Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18302
Stary 29.04.2011, 22:38
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Jestem prawie pewien, że wyglądały identycznie.
Dokladnie tak samo, przez 1,5 msca chyba tylko fotograf tam wszedl...



Fotka z 15 marca... poprostu porazka, wtedy wygladalo to ok - wzystko w miare skonczone na calej trybunie.. ale od tamtego momentu oni nic na trybunie nie zrobili, doslownie nic !!
Odpowiedz cytując