wujekWojtek napisał(a):

Jestem prawie pewien, że wyglądały identycznie.
|
Dokladnie tak samo, przez 1,5 msca chyba tylko fotograf tam wszedl...
Fotka z 15 marca... poprostu porazka, wtedy wygladalo to ok - wzystko w miare skonczone na calej trybunie.. ale od tamtego momentu oni nic na trybunie nie zrobili, doslownie nic !!