Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11485
Stary 29.04.2011, 22:22
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Jak tam co poniektórzy eksperci twierdzący jeszcze 1,5 tygodnia temu, że Lech będzie naszym głównym rywalem w walce o mistrzostwo? Przejrzeliście już na oczy? Majsterki są słabiutcy i jak teraz z nimi nie wygramy to chyba prędko to nie nastąpi. Martwić można się tylko Jagą, oby jutro Polonia Bytom sprawiła niespodziankę.
Potencjalnie skład mają świetny jak na naszą kopaną, jednak w osobie Hose mają zaciągnięty spory hamulec.
Odpowiedz cytując