Charlie napisał(a):

|
Jak tam co poniektórzy eksperci twierdzący jeszcze 1,5 tygodnia temu, że Lech będzie naszym głównym rywalem w walce o mistrzostwo? Przejrzeliście już na oczy? Majsterki są słabiutcy i jak teraz z nimi nie wygramy to chyba prędko to nie nastąpi. Martwić można się tylko Jagą, oby jutro Polonia Bytom sprawiła niespodziankę.
|
Potencjalnie skład mają świetny jak na naszą kopaną, jednak w osobie Hose mają zaciągnięty spory hamulec.