Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11478
Stary 29.04.2011, 21:38
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Zainteresowałbym sie Dabrowskim, jeszcze 19 lat nie ma a sobie radzi całkiem nieźle
Jak sciagac Polaków do Wisły to właśnie w tym wieku
Gdzie Polaków? Taki Ruch żądał 1mln euro za Sobiecha i tyle samo za Sadloka, a Zagłębie odrzuca ofertę 0,6 mln euro za Pawłowskiego... Dżosef Wojciechowski wyłożył 1 mln euro za "odkrycie" rundy w lidze polskiej, a my za 2 razy mniej ściągneliśmy podstawowego reprezentanta Bułgarii. Więc jaki jest sens przepłacać za Naszych z Ekstraklasy? Warto natomiast zainteresować się Polakami z pierwszej ligi. Przykłady Peszki i Lewandowskiego pokazują, że w niższych ligach można znaleźć nie tylko uzupełnienie składu, ale też poważne wzmocnienie.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując