bridgeburner napisał(a):

Zainteresowałbym sie Dabrowskim, jeszcze 19 lat nie ma a sobie radzi całkiem nieźle
Jak sciagac Polaków do Wisły to właśnie w tym wieku
|
Gdzie Polaków? Taki Ruch żądał 1mln euro za Sobiecha i tyle samo za Sadloka, a Zagłębie odrzuca ofertę 0,6 mln euro za Pawłowskiego... Dżosef Wojciechowski wyłożył 1 mln euro za "odkrycie" rundy w lidze polskiej, a my za 2 razy mniej ściągneliśmy podstawowego reprezentanta Bułgarii. Więc jaki jest sens przepłacać za Naszych z Ekstraklasy? Warto natomiast zainteresować się Polakami z pierwszej ligi. Przykłady Peszki i Lewandowskiego pokazują, że w niższych ligach można znaleźć nie tylko uzupełnienie składu, ale też poważne wzmocnienie.