Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 29.04.2011, 20:56
Wystawienie Zurawskiego to bedzie totalna porazka... mimo iz Rios gra slabo to przynajmniej gra w Mlodej Ekstraklasie... Zuraw natomiast grzeje lawke wszedzie... jest totalnie nie w formie kazdy zamiast niego bylby lepszy oby Gornik gral otwarta pilke bo jak postawia Autobus przed bramka jak Slask to bedzie bardzo nie ciekawie
Odpowiedz cytując