|
Jedynym rozwiązaniem, które ma jakikolwiek sens jest konferencja zwołana przez Basałaja. Tak jak napisał KaSzTan.
Niestety silni jako kibice jesteśmy tylko na forum, nie potrafimy się zorganizować, zrobić porządnej akcji na której zebrałoby się choćby kilkaset osób.
Tylko i wyłącznie w obecnej sytuacj zarząd Wisły może cokolwiek wskórać.
|