Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18299
Stary 29.04.2011, 20:43
Jedynym rozwiązaniem, które ma jakikolwiek sens jest konferencja zwołana przez Basałaja. Tak jak napisał KaSzTan.

Niestety silni jako kibice jesteśmy tylko na forum, nie potrafimy się zorganizować, zrobić porządnej akcji na której zebrałoby się choćby kilkaset osób.

Tylko i wyłącznie w obecnej sytuacj zarząd Wisły może cokolwiek wskórać.
Odpowiedz cytując