Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11456
Stary 29.04.2011, 20:11
Jeszcze jakby Amica straciła dziś punkty to będzie dobrze.
Powód: nazwy klubów!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 29.04.2011 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując