Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
Od: 04.2011
Offline
#
11456
29.04.2011, 20:11
Jeszcze jakby
A
mica straciła dziś punkty to będzie dobrze.
Powód: nazwy klubów!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 29.04.2011 o godz. 20:33.
wojteks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteks
Znajdź inne posty napisane przez wojteks