Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
11451
29.04.2011, 19:31
Skoro Legia przy takim dopingu gra padakę, to co by było gdyby na stadionie panowała taka atmosfera jak w zeszłym sezonie?
Bedzie remis, ani jedni ani drudzy nic nie grają, remis z którego nikt nie będzie zadowolony.. poza Nami
Emenems81
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Emenems81