Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11451
Stary 29.04.2011, 19:31
Skoro Legia przy takim dopingu gra padakę, to co by było gdyby na stadionie panowała taka atmosfera jak w zeszłym sezonie?
Bedzie remis, ani jedni ani drudzy nic nie grają, remis z którego nikt nie będzie zadowolony.. poza Nami
Odpowiedz cytując