Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
4674
29.04.2011, 18:45
Stan na godzinę 17 to wyprzedane wszystkie bilety na F21, ale w reszcie F są jeszcze wolne miejsca. Sektor E16 dodatkowo będzie rodzinny. Na E26 jest pełno wolnych miejsc
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek