Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11445
Stary 29.04.2011, 17:46
Zdecydowanie w PL lidze jest mniej miejsca i czasu do holowania piłeczki. W Argentynie czy Brazylii dyscyplina taktyczna nie jest na pierwszym miejscu, tam się stawia na wyszkolenie techniczne i indywidualne popisy. U nas jest odwrotnie dlatego większości meczów nie da się oglądać na trzeźwo.
..
Odpowiedz cytując