Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18296
Stary 29.04.2011, 16:49
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Nam żyłka pęka a oni mają to głęboko w d... Niestety ktoś zażartował gdzieś w marcu tamtego roku, że stadion będzie gotowy na czerwiec ale 2011. Ludzie nie wierzyli. Teraz też mogę napisać że się mylił ten ktoś. Nie wierzę by był gotowy w pełni na sierpień 2011...Przecież prace stanęły całkowicie. Ja nie rozumiem. Przeciez ktoś stadion musi odebrać ktoś musi interweniować?
Zgłaszam się, to byłem ja.
Odpowiedz cytując