|
Nawet nie ma sensu rozpisywanie się o tym, że nie rozumiem ludzi, którzy mimo nieustannie pojawiających się informacji o przekrętach w PO (od czasów co najmniej Sawickiej), nadal bedą głosowali na tę partię...
Można zawsze powiedzieć, że to deszcz pada kiedy ci plują w twarz, ale żeby tak wiele osób nie odróżniało kropli deszczu od plwocin?
A przekręty i afery to tylko jedna ciemna strona tej partii. Jest ich jednak więcej i wiele ważniejszych
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|