Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12633
Stary 29.04.2011, 16:16
Nawet nie ma sensu rozpisywanie się o tym, że nie rozumiem ludzi, którzy mimo nieustannie pojawiających się informacji o przekrętach w PO (od czasów co najmniej Sawickiej), nadal bedą głosowali na tę partię...
Można zawsze powiedzieć, że to deszcz pada kiedy ci plują w twarz, ale żeby tak wiele osób nie odróżniało kropli deszczu od plwocin?

A przekręty i afery to tylko jedna ciemna strona tej partii. Jest ich jednak więcej i wiele ważniejszych
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....