kreseq napisał(a):

|
Nie nadaje sie do gry silowej i powolnej - takiej jak nasza.
|
Ciekawe stwierdzenie, bo zawsze jak widzę Cabrala to pierwsze co mi się rzuca w oczy to jego straszliwa ślamazarność, tak jakby tempo gry w naszej lidze było dla niego zdecydowanie za wysokie - jeszcze nie zdąży przyjąć dobrze piłki i się rozejrzeć gdzie ma partnerów, a już jej nie ma przy nodze. Podobnie, chociaż w mniejszej skali jest z Siwakowem.