KaSzTaN napisał(a):

|
Wisla SA ma w dupie, SKWK ma w dupie, gazety maja w dupie, to taki jest efekt jaki widzimy... wybrano komucha prezydenta i takie sa efekty, on jak i cala jego administracja, z drobnymi wyjatkami i to kompletnie niekomopetetni ludzie, a do tego jeszcze smieja sie w twarz Wisle i maja w gleboko chyba najdrozsza w historii inwestycje miasta..
|
co do Wisły
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=17789
co do SKWK, to zrobili ile mogli, nawet byli z wizytą w gabinecie Majchrowskiego
gazety pisały o tym mnóstwo razy
problem w tym że Wisła, SKWK jak i media są bezsilne. Co oni mogą? powiedzieć Majchrowskiemu żeby pośpieszył z budową? zdejmij klapki z oczów.. koleś oddawał juz 5 razy ten stadion dlatego wystarczy! Nie ma sensu z typem dalej prowadzić rozmów.. tylko poczekać aż skończą i wtedy krzyknąć jak najmniejszą kwotę za wynajem, tu asy w rekawie ma Wisła bo albo ona będzie korzystać z tego stadionu, albo będzie stał pusty i gnił.