Ja jestem ciekaw ile zarabia Valckx. Za tak dobrą robotę, o ile dalsza jego praca będzie tak owocna, powinien zarabiać więcej niż piłkarze z drużyny

Ogólnie lepiej w Polsce wydać pieniądze na dobrego trenera i dyrektora sportowego niż wydać więcej na grajków w stylu Sobiecha.