Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11441
Stary 29.04.2011, 15:25
martonas napisał(a):Wyświetl post
Myslicie że ten treneiro widział w ogóle jakis mecz Legii z udziałem Cabrala? Powołał go pewnie tylko dlatego że chciał sprawdzić grajków z Europy a akurat Cabrala kojarzył z młodzieżówki...
bo jakby widział to by go przecież nie powołał
Nad czym tu się zastanawiać. Kompletują kadrę na IO w Londynie.
Odpowiedz cytując