martonas napisał(a):

Myslicie że ten treneiro widział w ogóle jakis mecz Legii z udziałem Cabrala? Powołał go pewnie tylko dlatego że chciał sprawdzić grajków z Europy a akurat Cabrala kojarzył z młodzieżówki...
bo jakby widział to by go przecież nie powołał
|
Nad czym tu się zastanawiać. Kompletują kadrę na IO w Londynie.