krkgiba napisał(a):

|
Dla chętnych, kto chce, niech rozsyła takiego maila, albo przeróbcie coś sobie w nim, dopiszcie, zmieńcie i rozsyłajcie do redakcji gazet, serwisów internetowych itd:
|
Właśnie przeczytałem Twojego posta, ale nie mam czasu go poprawić, musisz zmienić linki na zwykły tekst, bo kopiując to co jest skopiuje z kropkami. Podobnie na forum SSC.Jak nie dasz rady poprawić, to ja to zrobię, ale dopiero jutro.