Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12632
Stary 29.04.2011, 14:44
A jak się ludzie pokapują...


http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

Sąd unieważnił wybory prezydenta w Wałbrzychu.

"Chodzi przede wszystkim o śledztwo dotyczące korupcji wyborczej, jakie od 10 grudnia 2010 r. prowadzi Prokuratura Okręgowa w Świdnicy. Prokuratura wszczęła śledztwo na podstawie materiałów przekazanych jej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Do tej pory postawiono zarzuty kupowania głosów na rzecz PO 11 osobom.[...]Według szacunków Roberta S. w I turze wyborów zdołał on nakłonić ok. 150-180 wyborców, żeby zagłosowali na wskazane przez niego osoby. Na tę turę dostał ok. 2 tys. zł na przekupywanie ludzi i oferował ok. 10-20 zł za głos. Przyznał, że czasami wystarczyło kupić piwo lub tanie wino za 5-6 zł[...]."

To już nie Platforma Obywatelska. To już Platforma O. I niby mają takie poparcie, ciekawe ile biorą respondenci.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.04.2011 o godz. 15:08.
Hej Nasz TS !!