A jak się ludzie pokapują...
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Sąd unieważnił wybory prezydenta w Wałbrzychu.
"Chodzi przede wszystkim o śledztwo dotyczące korupcji wyborczej, jakie od 10 grudnia 2010 r. prowadzi Prokuratura Okręgowa w Świdnicy. Prokuratura wszczęła śledztwo na podstawie materiałów przekazanych jej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.
Do tej pory postawiono zarzuty kupowania głosów na rzecz PO 11 osobom.[...]Według szacunków Roberta S. w I turze wyborów zdołał on nakłonić ok. 150-180 wyborców, żeby zagłosowali na wskazane przez niego osoby. Na tę turę dostał ok. 2 tys. zł na przekupywanie ludzi i oferował ok. 10-20 zł za głos. Przyznał, że czasami wystarczyło kupić piwo lub tanie wino za 5-6 zł[...]."
To już nie Platforma Obywatelska. To już Platforma O. I niby mają takie poparcie, ciekawe ile biorą respondenci.