Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
11440
29.04.2011, 14:42
Myslicie że ten treneiro widział w ogóle jakis mecz Legii z udziałem Cabrala? Powołał go pewnie tylko dlatego że chciał sprawdzić grajków z Europy a akurat Cabrala kojarzył z młodzieżówki...
bo jakby widział to by go przecież nie powołał
martonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martonas
Znajdź inne posty napisane przez martonas