Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11440
Stary 29.04.2011, 14:42
Myslicie że ten treneiro widział w ogóle jakis mecz Legii z udziałem Cabrala? Powołał go pewnie tylko dlatego że chciał sprawdzić grajków z Europy a akurat Cabrala kojarzył z młodzieżówki...
bo jakby widział to by go przecież nie powołał
Odpowiedz cytując