No wlasnie - najlepszym napadziorem z ME jest Rios.
Najlepszym rozwiazaniem byloby przejscie na 4-4-2 z Maleckim i Riosem badz Maleckim i ZUrawskim ale oczwiscie Maaskant nalezy do taktycznych konserwatystow. Ciekawe czy pobijemy rekord liczby wrzutek z Wroclawia i czy
znowu beda przelatywac cale pole karne i nie bedzie nikogo do zamkniecia, a moze jednak ktoras trafi w Zurawia

odpowiedz juz w sobote.