Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
4668
29.04.2011, 13:39
wolfy
napisał(a):
Takie głupie pytanie - jak z biletami na E? Rodzina przyjeżdża do Krakowa i chciałbym jej pokazać co najlepsze
Ja dziś kupowałem na E25 i nie było problemu więc myślę, że spokojnie uda się zakupić.
The Apostasy
Nergal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nergal
Znajdź inne posty napisane przez Nergal