Blaszczu16 napisał(a):

O jakie piątkowe przecieki chodzi? Bo nie w temacie jestem? Ja nadal czekam i nic
|
Już bodaj w piątek można było zalogować się na właściwej stronie UEFA i zobaczyć co się wylosowało. Wszystko było w tym temacie. A w ogóle to możesz również teraz zalogować się na swoje konto i sprawdzić, jeśli nie będzie tam zaznaczonego żadnego meczu...
PS Jeśli ktoś nie dostał jeszcze maila to warto sprawdzić w spamie, u mnie właśnie tam znalazł się z jeden z oczekiwanych listów.