Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11435
Stary 29.04.2011, 13:21
Cabral jest dobrym zawodnikiem, ale wydaje mi sie ze na lige brazylijska lub druga lige hiszpanska. Nie nadaje sie do gry silowej i powolnej - takiej jak nasza.
Jest w szerokiej kadrze prawdopodobnie przez managera, ktory wie ze Legia go nie wykupi a gdzies go trzeba opchnac.
Przeciez dla rosyjskiego sredniaka 2 banki to nic, a u nas to konkretna kasa.

Tak czy siak uwazam AC za dobrego zawodnika, i moim zdaniem tak samo jak Mezenga moglby cos pokazac gdyby nie "hermetyczny" sklad Maciusia


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując